Все для Вашого дому!

Свою продукцію  у Торговому центрі «ШОК» пропонують не один десяток великих магазинів відтак, «ШОК» це своєрідне міні-містечко для облаштування вашої домівки. Ви знайде продукцію на будь-який смак та можливості гаманця — від меблів еліт-класу, що їх представляють світові та українські бренди, до більш дешевих, та не менш якісних пропозицій. А це спальні набори, кухні, корпусні, м’які та дитячі меблі, декори, вітражі, люстри, штори, побутова техніка, покриття для підлоги та будівельні матеріали


 

 

 

 

 

 

 

Поруч з тим у «ШОЦі» представлено справді багато ексклюзивних речей, що зроблять вашу домівку оригінальною в облаштуванні. Це авторські килими, гобелени, художні рамки, шпалери з натуральних матеріалів — шовку, бавовни і навіть трави.   

Ще одна перевага — на відміну від малих магазинів, які знаходять у межах центру та змушені економити на площі, у «ШОЦі» більшість продукції уже розставлена з урахуванням дизайну. Відтак, ви не куплятимете кота у мішку, а зможете побачити, як виглядатиме та чи інша кімната на конкретному прикладі. 

Переглянути у віртуальному турі