Під завісу року або ж за крок до перемоги

 

 

 

Впродовж 2011 року у найбільшому спеціалізованому торговому центрі "ШОК" відбувалася акція "Товари для дому у ШОКу купляй - 8 сезонів призи вигравай".

Аби стати  учасником розіграшу потрібно було  придбати будь-який товар у ТЦ та заповнити спеціальну анкету. Переможці усіх  сезонів отримали цінні призи від  ТЦ "ШОК".  А 24 грудня відбувся розіграш заключного 8-го сезону акції "Під завісу року або за крок до перемоги". За результатами його проведення було визначено власників чудових подарунків. Так  DVD - плеєр виграла Олена Жупанова. Свій  приз пані Олена пообіцяла передати спеціалізованому дитячому садочку, а щасливою власницею відеокамери стала Збажинська Євгенія.

Цього ж дня, окрім підбиття підсумків, 8 сезону акції у ТЦ "ШОК" відбувся і фінальний розіграш головного призу - сертифікату на дизайнерський ремонт квартири. За його проведенням спостерігали учасники усіх сезонів акції, які зробили у торговому центрі покупку на суму понад 2500 грн. А щасливою переможницею стала Стащук Надія Степанівна.

Ми дякуємо усім, хто впродовж цього року був разом з нами і запрошуємо до співпраці в новому    2012   році! ТЦ "ШОК", що на Келецькій 117 б  чекає на вас!