Про ТЦ «ШОК»

Торговий Центр ШОК – це найбільший гіпермаркет товарів для дому, що знаходиться у Західній частині м. Вінниця, район Вишенька.

Час роботи Торгового Центру:

Понеділок  - субота:  10.00 - 19.00

Неділя:  10.00 -  18.00                 

 

Площа Торгового Центру становить близько 30 000 м2. Туди пролягає багато зручних маршрутів, адже добратися можна не лишень автомобілем, але й громадським транспортом. Це трамвай (№2, 6), тролейбус (№3, 4, 5, 8, 10, 15), маршрутки (№19А, 29, 29 Б), автобуси (№4, 25, 28). Ті ж, хто звик подорожувати власною автівкою також можуть розраховувати на зручний паркінг.

Тенденція останніх років у сфері роздрібної та гуртової торгівлі засвідчує — українці усе частіше віддають перевагу не дрібним магазинам, які пропонують «усе і нічого», а великим закладам — супермаркетам та торговим центрам. Причин на це кілька. По-перше, покупці нарешті зрозуміли, що можуть «голосувати» своїм гаманцем і у справді високому конкурентному середовищі вибирати тільки тих, хто не лише пропонує  якісний товар, але й широкий його вибір і високий рівень обслуговування. По-друге, змінилася філософія самих інвесторів. Із приходом в Україну представників великих європейських мереж якісно змінився сам принцип побудови точок продажу; вони стали більш галузевими, орієнтованими на реалізацію одного виду товару. Здебільшого це стосується продуктової групи, будівельних матеріалів, меблів та декорів. 

За такою філософією у Вінниці працює найбільший торговельний центр у місті — «ШОК», площа якого становить близько тридцяти тисяч квадратних метрів! Його спеціалізація — продаж меблів, декору, а також супутніх матеріалів. Свою продукцію там пропонує не один десяток великих магазинів відтак, «ШОК» це своєрідне міні-містечко для облаштування вашої домівки. У результаті покупець знайде продукцію на будь-який смак та можливості гаманця — від меблів еліт-класу, що їх представляють світові та українські бренди, до більш дешевих, та не менш якісних пропозицій. А це спальні набори, кухні, корпусні, м’які та дитячі меблі, товари для офісу, кераміка, люстри та сантехніка. 

Поруч з тим у ТЦ ШОК представлено справді багато ексклюзивних речей, що зроблять вашу домівку оригінальною в облаштуванні. Це авторські килими, гобелени, художні рамки, шпалери з натуральних матеріалів — шовку, бавовни і навіть трави.   

 

 

 

 

 

Ще одна перевага — на відміну від малих магазинів, які знаходять у межах центру та змушені економити на площі, у ТЦ ШОК більшість продукції уже розставлена з урахуванням дизайну. Відтак, ви не куплятимете кота у мішку, а зможете побачити, як виглядатиме та чи інша кімната на конкретному прикладі. Це насамперед зручно для тих людей, які збираються повністю оновити свою домівку чи новоселів. Для цього їм не доведеться їздити магазинами, затрачаючи час на вибір меблів та декорів. Тим паче, що з кожним клієнтом у торговельному центрі працюють професіонали своєї справи, які вірять, що будь-яку домівку можна зробити комфортною та затишною. Вони нададуть цінні поради, допоможуть вибрати гарний інтер’єр з мінімальними затратами. А це допоможе уникнути помилок та зайвого часу.